Ārkārtējās situācijas laikā turpinām darbu, piedāvājot brokastis un pusdienas līdzņemšanai.

Pusdienas līdzņemšanai iespējams pasūtīt iepriekš.
Esat silti gaidīti!

Lūdzam ievērot jau ierastos piesardzības pasākumus – valkājiet masku, ievērojiet divu metru distanci un dezinficējiet rokas.

Par mums

Laipni lūdzam jaunajā dienas restorānā Restart! Šis koncepts radīts cilvēkiem, kas vēlas nevis vienkārši paēst, bet pusdienot ar pievienoto vērtību garšu izvēlē, interjerā un atmosfērā. Tomēr nevēlas atteikties no ātruma un brīvības.

Kas ir restarts? Ierīcēm tā ir atbrīvošanās no uzkrātā noguruma, lai atsāktu produktīvu darbību. Ar cilvēkiem ir tāpat. Atšķiras tikai veids, kā vēlamais tiek panākts. Pārslēdzieties no pienākumiem uz garšu, no darba uz atpūtu, no trokšņa uz mūziku, un iegūsiet lielisku dienas turpinājumu!

Izvēlieties no gatavajiem ēdieniem un paši pievienojiet tiem piedevas un piedevu salātus. Vai pasūtiet wok, pastu, BBQ vai ramen, un gaidiet peidžera signālu. Veidojiet kombinācijas tieši savam šodienas noskaņojumam, pievienojot zupas, salātu bāra daudzkrāsainību, kokteiļu saulainās garšas, kūku maigumu, espreso patīkamo rūgtumu un vēl.

Mūsu veģetāro ēdienu receptēs ir padomāts gan par uzturvērtību, gan par garšu. Savukārt rītos mēs piedāvājam brokastis kā možajiem cīruļiem, kam diena jau sen sākusies, tā arī radošajām pūcēm, kam nepieciešama enerģijas deva, lai mestos dienas darbu virpulī.

Esam Latvijas ēdinātāju apvienības biedrs.