Subsidēta ēdināšana darbiniekiem

Vai zinājāt, ka darba devējs var katru mēnesi nemaksāt nodokļus par 40 €, kas tiek izmantoti darbinieku ēdināšanas subsidēšanai? Šeit var uzzināt vairāk par to, kāpēc ēdināšanas subsidēšana ir izdevīga un garšīga visām pusēm.

Par mums

Laipni lūdzam dienas restorānā Restart! Šis koncepts radīts cilvēkiem, kas vēlas nevis vienkārši paēst, bet pusdienot ar pievienoto vērtību garšu izvēlē, interjerā un atmosfērā. Tomēr nevēlas atteikties no ātruma un brīvības.

Kas ir restarts? Ierīcēm tā ir atbrīvošanās no uzkrātā noguruma, lai atsāktu produktīvu darbību. Ar cilvēkiem ir tāpat. Atšķiras tikai veids, kā vēlamais tiek panākts. Pārslēdzieties no pienākumiem uz garšu, no darba uz atpūtu, no trokšņa uz mūziku, un iegūsiet lielisku dienas turpinājumu!

Izvēlieties no gatavajiem ēdieniem un paši pievienojiet tiem piedevas un piedevu salātus. Vai pasūtiet wok, pastu, BBQ vai ramen, un gaidiet peidžera signālu. Veidojiet kombinācijas tieši savam šodienas noskaņojumam, pievienojot zupas, salātu bāra daudzkrāsainību, kokteiļu saulainās garšas, kūku maigumu, espreso patīkamo rūgtumu un vēl.

Mūsu veģetāro ēdienu receptēs ir padomāts gan par uzturvērtību, gan par garšu. Savukārt rītos mēs piedāvājam brokastis kā možajiem cīruļiem, kam diena jau sen sākusies, tā arī radošajām pūcēm, kam nepieciešama enerģijas deva, lai mestos dienas darbu virpulī.

Esam Latvijas ēdinātāju apvienības biedrs.

E-veikals
Vakances